Dėmesio dailininkai! / Attention Artists!

Piešiate savus pasakojimus? O gal pažįsti tuo užsiimantį žmogų? Dalinkimės savo kūryba! Mes mylime komiksus ir manga, tad mums bus didelė garbė padėti Tavo kūriniams rasti savo skaitytoją. Mūsų misija - puoselėti ir skatinti šią pieštinių pasakojimų kultūrą. Mielai padėsime Tau parduoti savos kūrybos komiksus ar manga šiame puslapyje, visą pelną atiduodami kūrėjams.
Tau tereikia susisiekti su mumis ir atsiųsti savo komikso ar manga pavyzdį. Būtinai peržiūrėsime ir yra nemaža tikimybė, kad jis ne už ilgo atsidurs Komiksų Planetos pasiūloje. Nežinai kaip ar neturi galimybės savo kūrinių atspausdinti ir paruošti platinimui? Mes padėsime suorganizuoti viską nuo pradžios iki galo. O mainais už pagalbą norime tik vieno dalyko - kad Komiksų Planetos logotipas puoštų Tavo viršelį.

Are you an artist creating comic or manga books? Or maybe you know such a person? Contact us! We love comic and manga books and it would be our great pleasure to help spread your art! With strong desire to help spread the comic book and manga culture from now on artists can sell their works with the help of our project. And we will give all the profit to you!
All you have to do is contact us and send a sample of your comic book or manga. And very soon you might be able to sell your work with Komiksų Planeta help. If you will not know how or will not be able to print and prepare your work, we will help you organize everything from start to finish. And as we promised we will give all the profit to you. The only thing we will ask for our help is for you to place our logo on the cover of your work.
Komentarai (0)
  • Komentarų nėra