Naujų prekių kainų aptarimas

Sveiki,
Gavome kelis nusiskundimus dėl naujų prekių kainų. Visas kainas ėmėme nuo knygų viršelių (oficialios kainos). Mes manome, kad tai yra sąžininga, nes tokias kainas nustatė leidėjai. Bet kaip matome, jūs su tuo nesutinkate. Todėl norime, kad šioje temoje aptartume šitą problemą. Norime sužinoti kiek jūsų nuomone turėtu kainuoti naujos prekės.
Norėdami parodyti, kad jūsų nuomonės yra girdimos, kol vyksta ši diskusija uždedame visoms naujos prekėms 10% nuolaidą.
Komentarai (6)
 • Accepted Answer

  Ketvirtadienis, sausio 15 2015, 12:23 AM - #permalink
  Prekių kainos didelės, mano manymu, teisingiausia būtų jas pardavinėti atsižvelgiant už kiek įsigijote pirkinius, kiek sumokate mokesčiams ir kiek uždirbate pelno. Jei tokios kainos didelės dėl itin didelės likusios pelno dalies, būtų protinga jį pamažinti. Patikėkite, uždirbsite žymiai daugiau, jei žmonės pirks negu, nusibaidę kainų, nieko nepirks. Gali būti, kad norėdami daug, galite likti be nieko. Beje, reikėtų atkreipti dėmesį ir į lietuvišką vidutinę algą bei pinigo vertę. Kita vertus, jei sumažinus kainą, j0sų pelnas per mažas, kad išliktume ir toliau vystumėte verslą, tada ką jau padarysi, yra kaip yra. Rodos, eiliniam lietuviui popierinės mangos - per didelė prabanga. Kas galės, tas įpirks. Bet tai... tik mano nuomonė :)
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  Ketvirtadienis, sausio 15 2015, 12:49 PM - #permalink
  Suprantam ir vertinam jūsų žodžius. Tikrai matome tikslą sumažinti kainas, kad šios knygos taptu labiau pasiekiamos. Taip pat norėtume atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad visi pinigai iš apyvartos (ir daugiau) eina į projekto vystymą. Toks dalykas kaip "pelnas" kol kas nėra net svarstomas.
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  Ketvirtadienis, sausio 15 2015, 10:23 PM - #permalink
  Aš, atvirai sakant, nematau didelės problemos. Galbūt lietuviškai akiai jos (kainos) ir didelės, bet nėra kažkokios tragedijos. Galbūt blogiausia tai, kad jei pirkėjai ribos savo biudžetą, negalės taip gausiai nusipirkti mangos ir/ar komiksų.
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  Penktadienis, sausio 30 2015, 02:07 PM - #permalink
  Kad pigu čia viskas labai. Tuo labiau, kad parduotuvė nauja ir lietuviška. :)
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  Penktadienis, vasario 20 2015, 09:34 PM - #permalink
  Kokia kaina bus, tokia ir tiks. Čia jau manau jūsų reikalas kiek nustatyti, ne verslininkas, bet manau mažos kainos įmanomos tik didelėje rinkoje, o mažiukėje jau reik suktis kaip išeina. Pirksiu vienu ar kitu atveju! :)
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  Ketvirtadienis, balandžio 02 2015, 02:26 PM - #permalink
  Sveiki,
  Po ilgų svarstymų nusprendėm laikytis prieš tai prieito sprendimo- prekes pardavinėti už kainas nurodytas ant viršelio. Tai galios visoms naujoms prekėms. Kol kas, mažesnes kainas projektas nepatemps, bet kylant apyvartai jos mažės.
  The reply is currently minimized Show